Hent deltagerliste som PDF

Deltagerliste

Der er tilmeldt 184 deltagere, heraf har de 182 valgt at figurere på denne liste

Vis pr. side
Side:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Sorter efter

Anders Birkelund

Organisation: LEAD enter next level

Anders Holm

Organisation: Glostrup Kommune

Anders Peter Hansen

Organisation: Roskilde Universitet

Andreas Hagedorn Krogh

Organisation: RUC

Andreas Rønne Nielsen

Organisation: Rønne i/s

Ane Grubb

Organisation: Aalborg Universitet, Sociologisk Institut

Anette Schouv Kjeldsen

Organisation: Aarhus Universitetshospital

Anna Jagusch Hellesøe

Organisation: Faaborg-Midtfyn Kommune

Anna Lilje Nordgreen Flyverbom

Organisation: Landsbyggefonden

Anne Therkildsen

Organisation: Red Barnet

Anne Tortzen

Organisation: Center for Borgerdialog

Anne Kathrine Kirk Bebe

Anne-Christine Rasmussen

Organisation: Ordblindeskolerne

Anni Christensen

Organisation: Dansk sygeplejeråd

Annika Agger

Anton Svendsen

Organisation: Stevns Kommune

Arne Ingebrigtsen

Organisation: Kristiansund kommune

Astrid Skov Andersen

Aviaja Sigsgaard

Organisation: Landsbyggefonden

Ayoe Willemoes

Organisation: Ishøj Kommune, Ældre og Rehabilitering

Bethina Louise Røge

Organisation: Nationalt Forebyggelsescenter, Rigspolitiet

Birgitte Nørgaard

Organisation: Skanderborg Kommune

Birgitte J.t.k. Nielsen

Organisation: Stevns Kommune

Bodil Kristensen

Organisation: Svendborg Kommune

Caroline Beck

Organisation: bysenior.dk

Catja Friis Iversen

Organisation: Københavns Kommune, Center for Policy, Børne og Ungdomsforvaltningen

Christell Erichsen

Organisation: Københavns kommune, Center for Policy, Børne og Ungdomsforvaltningen

Christian Garn

Organisation: Rambøll Management Consulting

Christian Smith

Organisation: Guldborgsund Kommune

Christina Borries

Organisation: OAO

Christina Radl-Karimi

Organisation: Center for Kvalitet, Region Syddanmark

Christina Rosenkilde-Jepsen

Organisation: Hjørring Kommune

Chritine Reitan

Organisation: Kristiansund kommune

Claus Cornelius

Organisation: FOA

Cæcilie Saul

Organisation: FOA

Daniel Gottrup

Organisation: Stevns Kommune

David Schjelde

Organisation: Hørsholm Kommune

Dorrit Sørensen

Organisation: PH Metropol

Dorte McEwen

Organisation: Gentofte Kommune

Dorte Nørregaard

Organisation: Center for Frivilligt Socialt Arbejde

Ellen Marie Vestager Riis

Organisation: Københavns Kommune, Center for Policy, Børne og Ungdomsforvaltningen

Elsebeth Nebeling

Organisation: Esbjerg Kommune

Eskild Dahl Pedersen

Organisation: Beredskabet Lejerbo København

Eva Sørensen

Frank Nørregaard

Organisation: Glostrup Bibliotek

Frank E. Andersen

Gert Kyster Nielsen

Organisation: UdbudsMedia.dk

Gine Maltha-Rasmussen

Organisation: Rambøll Management Consulting

Gitte Tinning

Organisation: Dansk sygeplejeråd

Gitte Miller Balslev

Organisation: Uddannelsesvidenskab, SDU

Roskilde Universitet - Universitetsvej 1 - 4000 - Roskilde - 46743828

Persondatapolitik